Barvy na dřevo

Barvy pro interiér:

Laky CLOU - německý výrobce barev s velkou tradicí na našem trhu. Laky, lazury, mořidla, oleje a vosky na dřevo, šelakové výrobky, tmely a retušovací prostředky nabídne dřevozpracujícím firmám, truhlářům, stolařům, restaurátorům, ale i kutilům.

Rosner laky - německý výrobce kvalitních laků, mořidel a olejů. Rychlé míchání PUR laků do RAL, NCS, RAL DESIGN, PANTONE. Odstíny mořidel kopíruje již dříve využívané vzorníky mořidel (mícháno i v menším množství).

ADLER - rakouský výrobce mořidel, využívaných ve výrobě nábytku, jako např. Aqua Clasic, Aqua -Dark, Pozitiv Beize, Spritz Beize, Rustika a další. U laků jsou osvědčené polyuretanakryláty jako Legnopur, Ventopur, PUR Strong a VŘ laky Aqua Mira či Aqua Rapid s dobrou plnivostí i čirostí lakového filmu.

Willdschek laky - rakouský výrobce s velkým výběrem VŘ laků Ewidrin transparentní i pro míchání

ICLA - italský výrobce PUR laků na nábytek

Renner - italský výrobce laků a mořidel na nábytek

 

Barvy do exteriéru:

REMMERS - německý výrobce barev s dlouholetou historií prodeje na českém trhu. Barvy pro maloobchod i velkoobchod s osvědčeným produktem Aidol HK-Lazur, světově ojedinělý Holzschutz Créme nebo venkovní olej Pflege-Ol.

Impra - německá značka barev pro profesionály i řemeslníky v zakázkové výrobě. Impra se svým zodpovědným přístupem k zákazníkům patří mezi první desítku profi barev na dřevo do exteriéru. Známými produkty v maloobchodní síti jsou barvy na štětec Color, Teoma , Profilan, T 400 a další.

ADLER - osvědčený rakouský výrobce lazur v širokém sortimentu - mistr barev na okna, ploty, terasy aj. V prostředcích na zušlechtění dřeva z řady Lignovit se nabízí škála produktů pokrývající všechny varianty nátěrů v exteriéru ( Lignovit Lazur, Plus, Color, Supergrund, Spritzfertig, Platin, Protect, UV100 .

 

Oleje a vosky:

Ciranova - belgický výrobce profesionální řady olejů pro interiér i exteriér. Barvy s dobrým servisem, velkým výběrem odstínů a v kvalitě stavěné na 80ti-letých zkušenostech firmy Debal Coatings.

Natural - rakouské oleje vyráběné s důrazem na použití čistě přírodních surovin

 

Fasádní barvy:

Mistral - tradiční český výrobce interiérových nátěrů na stěny, venkovních nátěrů fasád, probarvených omítkových směsí ....

 

Doplňkový sortiment:

Brusivo SIA -

Štětce  MAKO -

(c) 2012, Barevné dřevo
Kontakt: +420 545 232 134

Created by IDEAL GRAPHICS