O nás

Firma Barevné dřevo se v oboru povrchových úprav specializuje na strojní nanášení barev na dřevěné profily, které se pak dále montují na fasády domů, tvoří venkovní dřevěné terasy k bazénům nebo se využívají jako obložení a podlahy v interiérech. Barvy nás baví. Pomocí efektivních technologií řešíme barevné odstíny mořením a lakováním, impregnováním a lazurováním, olejováním - voskováním či kartáčováním.

Firma Barevné dřevo je historicky postavena na zkušenostech firmy Ademo, dovozce laků rakouské firmy Adler do ČR (v letech1998-2008), a firmy Dřevo do domu, organizační složky německého obchodně výrobního komplexu Stapfer GmbH. Do Barevného dřeva přechází z předchozích firem zkušení odborníci s praxí v aplikacích barev na dřevo a zkušenostmi při optimálním nastavení postupů v lakování dřeva.  S barvami to umíme. Pomocí vybudovaných obchodních sítí pokrýváme nabízenými službami celé území ČR.

Firma Barevné dřevo se v povrchových úpravách opírá o dovozce barev ověřených značek. Používáme a dlouhodobě spolupracujeme se značkami Remmers, Impra, Adler, Renner, Icla, Clou, Ciranova, Natural a další. Barvy, které známe. Ze skladby předchozích značek barev máme skladem takové množství, aby  vaše zakázka nemusela zbytečně čekat. A v případě zájmu o dotěry konstrukcí můžete začít pracovat ihned po vyjasnění odstínu.

Firma Barevné dřevo doporučuje dřevěné profily od ověřených dodavatelů jako SECA, DDL, Enzo Stora, Matrix a dalších výrobců s osvědčenou kvalitou dřeva. Dřevu rozumíme. Pomůžeme s výběrem vhodného profilu, popřípadě zakázku délkově a tvarově upravíme. Práce se nebojíme a pomocí strojních technologií finalizujeme denně až stovky metrů čtverečních v lazurovacích odstínech nebo v barvách dle RAL a NCS.

Firma Barevné dřevo spolupracuje s velkými prodejními celky v oboru, s jejichž pomocí řešíme dopravu rozměrově a váhově nadlimitních zakázek po celém  území ČR. Na prodejnách našich partnerů si můžete také vybrat požadovaný odstín ze  vzorníku, dohodnout cenu a termín dodání zakázky. Našimi hlavními odběrateli a partnery jsou firmy DEKTRADE, a.s., DŘEVO TRUST, a.s. a Kili, s.r.o.. Kontaktujte obchodní zástupce na pobočkách zmiňovaných obchodních firem.

Těšíme se na vás a děkujeme za vámi projevený zájem o naše služby.

Za Barevné dřevo s pozdravem Evžen Hradský

 

 

(c) 2012, Barevné dřevo
Kontakt: +420 545 232 134

Created by IDEAL GRAPHICS